All Products
-
Shrimp Deheading Machine
-
Shrimp Peeling Machine
-
Shrimp Grading Machine
-
Fish Grading Machine
-
Shrimp Cooking Machine
-
Shrimp Cutting Machine
-
Shrimp Cleaning Machine
-
Fish Skinning Machine
-
Fish Cutting Machine
-
Fish Slicing Machine
-
Fish Gutting Machine
-
Fish Washing Machine
-
Fish Scaling Machine
-
Basket Washing Machine
-
Soaking Machine
-
Shrimp Processing Machine
-
Fish Processing Machine
Keywords [ 1500kg seafood sorting machine ] match 19 Products.
Durable 380V Fish Grading Equipment , Anti Erosion Fish Sorting Machine
| Key Word:: | High Efficiency Fish Sizing Machine Seafood Process Automatic Fish Sizing Machine |
|---|---|
| Number Of Roller: | 18 Pcs |
| Number Of Operators: | 2-4 Persons |
Seafood and shrimp grading processing machine, shrimp and fish sorting machine, crayfish and shrimp grading machine
| Keyword: | Seafood And Shrimp Grading Processing Machine, Shrimp And Fish Sorting Machine, Crayfish And Shrimp Grading Machine |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | L6000xW5200xH2206mm |
| Production Capacity: | 1500kg-1806kg |
1500KG Fish Shrimp Grader Machine Multipurpose For Industrial
| Keyword: | Save Cost Seafood Process Equipment Shrimp Grading Machine Fish Sorting Machine |
|---|---|
| Core Components:: | Bearing, Gearbox,Motor, Pressure Vessel, Gear, Pump |
| Dimension(L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
Seafood Shrimp Processing Classifier Automatic Fast Fish Shrimp Size Classifier Shrimp Production Line Screening Machine
| Keyword: | Seafood Shrimp Processing Classifier Automatic Fast Fish Shrimp Size Classifier Shrimp Production Line Screening Machine |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | L6000xW5200xH2203mm |
| Production Capacity: | 1500kg-1803kg |
Multifunctional Shrimp Grading Machine Durable Stainless Steel
| Keyword: | 20 Years Experience Fish Grader Fish Sorter Fish Sizer Fish Classifier |
|---|---|
| Core Components:: | Bearing, Gearbox,Motor, |
| Dimension(L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
380V 50Hz Shrimp Grading Machine Multifunctional For Prawn Sizing
| Keyword: | 20 Years Experience Prawn Sorting Prawn Sizing Prawn Glading Prawn Classifier |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
| Production Capacity: | 1500kg-1800kg |
Production line of integrated shrimp and fish cleaning machine Customized large drum shrimp grading machine
| Keyword: | Production Line Of Integrated Shrimp And Fish Cleaning Machine Customized Large Drum Shrimp Grading Machine |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | L6000xW5200xH2205mm |
| Production Capacity: | 1500kg-1805kg |
Industrial Carrot Potato Washing Machine Multiscene Anti Corrosion
| Key Word:: | Industrial Potato Carrot Vegetable Cleaning Line Pineapple Fruit Bubble Washer |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 304 |
| Dimension(L*W*H):: | L4200xW1600xH1209mm |
Fully automatic food grade stainless steel shrimp 18-roller drum grader
| Keyword: | Fully Automatic Food Grade Stainless Steel Shrimp 18-roller Drum Grader |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | L6000xW5200xH2207mm |
| Production Capacity: | 1500kg-1807kg |

